Публікація

Круглий стіл «Захист прав секс-працівників: витоки, проблеми та способи вирішення»

6September 2019

6 вересня 2019 року, з 10:00 по 13:00, у великій залі Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (к. 403, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл «Захист прав секс-працівників: витоки, проблеми та способи вирішення».

На сьогоднішній день право секс-працівників та секс-працівниць на свободу об’єднання, свободу від насильства, свободу від дискримінації, на здоров’я, на працю, на недоторканість приватного життя систематично порушуються. 

На думку організаторів заходу, декриміналізація секс-праці в Україні сприятиме суттєвому покращенню із забезпеченням прав людини вказаної категорії населення. Саме цій темі буде присвячена дискусія. 

Питання для обговорення під час круглого столу:

  1. Декриміналізація  секс-праці в Україні: права людини VS суспільна мораль.
  2. Презентація офіційного порталу БО “Легалайф-Україна”, присвяченого темі декриміналізації секс-праці в Україні.
  3. Світовий досвід декриміналізації секс-праці та позиція  міжнародних організацій щодо декриміналізації секс-праці. Висновки для України. Позиція  БО “Легалайф-Україна” щодо декриміналізації секс-праці в Україні. 
  4. Пропозиції до законодавчого регулювання питань секс-праці в Україні як добровільного вибору повнолітніх людей.

 

Спікери:

Юлія Донцова, Amnesty International Ukraine.

Світлана Мороз, Євразійська Жіноча Мережа зі СНІДу.

Наталія Ісаєва, БО “Легалайф-Україна”.

Наталія Дорофєєва, БО “Легалайф-Україна”.

Вікторія Тимошевська, МФ “Відродження”.

Олена Семьоркіна, Українська Гельсінська спілка з прав людини.

 

У разі виникнення питань та з метою акредитації ЗМІ просимо звертатися до контактної особи – Максима Петрова (095-483-48-45, 068-138-0775, [email protected]).

Захід проводиться БО “Легалайф-Україна” спільно з Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ)  при підтримці МФ “Відродження” за програмою Громадське здоров’я, AIDSFONDS за проектами BTG & PITCH, а також в рамках програми “Dialogue and Dissent” Міністерства закордонних справ Нідерландів. Загальна стратегічна мета – «Перемогти епідемію СНІДу в країнах, які найбільше зачепила ВІЛ, приділяючи основну увагу ключовим групам населення, а також жінкам і дівчатам». 

Організатори круглого столу висловлюють подяку Секретаріату Уповноваженого Верховної ради з прав людини за підтримку у проведенні заходу.

УГСПЛ надає інформаційну та консультативну підтримку адвокаційним діям з декриміналізації секс-праці в Україні в рамках проекту «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації  проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: