Публікація

«19 рекомендацій Росії щодо дотримання громадянських та політичних прав на території окупованого Криму»

30July 2019

30 липня о 13.00 в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх) відбудеться презентація тіньової доповіді про виконання РФ Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

Крим окупований 1960 днів або 5 років 4 місяці і 12 днів. 18 березня 2014 року між незаконною владою Криму та Російською Федерацією був підписаний так званий «Договір про приєднання». Він автоматично визнав усіх постійних мешканців півострову російськими громадянами. Люди отримали право відмовитися від такого громадянства, але виключно у визначених місцях і у визначений час. З цього моменту і починається систематичне порушення Росією громадянських та політичних прав людей, для яких Крим – Батьківщина.

РФ є учасницею Міжнародного пакту про громадянські та політичні права та факультативного протоколу до нього. Заяв про відхилення від зобов’язань, передбачених цими документами, країна-агресор не робила, тож має неухильно дотримуватися усіх норм, чого, власне, не робить усі 1960 днів. Тож Українська Гельсінська спілка з прав людини, Регіональний центр прав людини, Кримська правозахисна група, Центр громадської просвіти «Альменда», Центр прав людини «ZMINA» за підтримки Програми USAID «Права людини в дії» напрацювали 19 рекомендацій РФ, які вона має невідкладно та неухильно виконати.

Спікери:

Ольга Скрипник, керівник Кримської правозахисної групи

Валентина Потапова, керівниця освітнього напрямку УГСПЛ

Тетяна Печончик, голова правління Центру прав людини «ZMINA»

Максим Тимочко, юрист УГСПЛ

Микола Кіккас, юрист Регіонального центру прав людини

Запрошуємо ЗМІ долучитися до поширення інформації, яка має змусити РФ дотримуватися прав людини на території окупованого Криму!

 

Розробка та презентація тіньової доповіді стала можливою за підтримки Програми USAID «Права людини в дії», яка здійснюється Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.

Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук:https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Контактна особа:

Юлія Козіна

тел.: (095) 33 23 443

E-mail: [email protected]

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: