Публікація

Звіт із впровадження Політики гендерної рівності та недискримінації УГСПЛ в 2017 році

Починаючи з 2016 року, Українська Гельсінська спілка з прав людини впроваджує організаційну Політики гендерної рівності та недискримінації з метою дотримання принципів гендерного мейнстримінгу1 в організаційній роботі та на робочому місці (працевлаштування, робочі відносини, оплата праці, визначення складу керівних органів тощо), а також при реалізації окремих програм і проектів.

Для цього гендерна екпертка Спілки Тамара Марценюк розробляє щорічний План дій на виконання Політики та здійснює моніторинг його виконання з подальшим звітуванням.

План дій на 2017 рік був спрямований на дотримання гендерної рівності та гендерного балансу, просування гендерно-чутливих практик, недопущення дискримінації за ознаками статі, віку тощо. Отже, протягом року відбулось консультування керівництва УГСПЛ з гендерних аспектів та особливостей їхнього інкорпорування до запровадженихпроектів та поточної діяльності, навчання партнерів Спілки з гендерних питань, проведення інформаційних та просвітницьких кампаній.

Ознайомитись зі звітом можна тут.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Громадські організації закликають забезпечити гласність судових процесів, пов’язаних із війною Росії проти України, за допомогою судових трансляцій!

Сьогодні як ніколи важлива якісна робота усіх державних органів. Судова влада створює важливий фундамент і...

03 Червня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: