Публікація

Законопроект «Про свободу мирних зібрань» буде розглянутий в першому читанні

Комітет Верховної Ради з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин рекомендував до першого читання Законопроект «Про свободу мирних зібрань» за № 2805-а.

Нагадаємо, що над законопроектом працювала низка громадських організацій, зокрема члени партнерства «За свободу мирних зборів». Документ був поданий спільно депутатами від парламентської більшості та опозиції.

За словами Максима Лациби, представника УНЦПД, цей законопроект, хоча і потребує вдосконалень, є оптимальним вирішенням завдання, який в рішенні по справі Вєренцова поставив Європейський суд з прав людини.

Варто зазначити що на днях Комітет Міністрів Ради Європи попросив у України відзвітуватися щодо виконання рішення по справі Вєренцова та надати план дій та графік виконання цього плану. В рішенні також наголошено про важливість попередження порушень свободи мирних зібрань.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: