Публікація

Закарпатські військові домовились про співпрацю з юристами УГСПЛ

Відповідний Меморандум про партнерство і консолідацію спільних зусиль в Ужгороді підписали тимчасовий виконувач обов’язків військкома обласного військового комісаріату Петро Марко та голова громадської організації «Закарпатська громада» Борис Кондратюк.

Документ передбачає об’єднання зусиль військового комісаріату та волонтерів у підвищенні правової обізнаності військовослужбовців та їхніх родин. Закарпатським військовослужбовцям та членам їхніх сімей при зверненні до військового комісаріату тепер гарантуватимуть правову підтримку, представництво інтересів у судах, інших державних органах за сприяння “Закарпатської громади”.

«Наші військові доволі часто потребують підтримки фахових юристів: чи то при оформленні пільг, чи при подачі документів у різні держслужби, чи при відстоюванні своїх інтересів у суді», – каже полковник Петро Марко. «Військовий комісаріат при всьому бажанні не в змозі надавати таку підтримку тільки своїми силами. Звичайно, військовослужбовці та працівники надають роз’яснення в межах своїх повноважень, проте цього не завжди достатньо. Тепер можна сподіватись на надійнішу підтримку».

IMG_20160727_150837

Варто зазначити, що військовий комісаріат взяв на себе обов’язок сприяти  висвітленню інформації щодо діяльності  УГСПЛ та ГО «Закарпатська Громада». В свою чергу правозахисники сприятимуть у надані правової допомоги військовим.

«Захисники України теж потребують допомоги. І саме фахову правову та безоплатну допомогу військові можуть отримати в нашій організації на базі якої працює Українська Гельсінська Спілка з прав людини в м. Ужгород»,  – зазначив  юрист УГСПЛ, Юрій Опаленик.

Нагадуємо адресу  громадської приймальні Української Гельсінської Спілки з прав людини  в м. Ужгород: площа Кирила і Мефодія, 1, кабінет 52 (5-й поверх ).

Для того, щоб потрапити на консультацію до юриста, можна зателефонувати або відвідати приймальню особисто в робочі дні, здійснивши обов’язковий попередній запис за номером телефону 066 585 14 75.

Звернутися можна також надіславши своє повідомлення  на електрону пошту dopomohauzh@gmail.com.

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Спочатку деокупація, потім вода. Про це заявили українські урядовці та правозахисники під час міжнародної конференції щодо “водної блокади” Криму

21 жовтня у м. Херсон відбулася міжнародна конференція «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів...

23 Жовтня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: