Публікація

Юристи УГСПЛ у Дніпрі провели круглий стіл щодо порушення прав ЛЖВ

25 липня 2018 року Правозахисна Група «СIЧ» (УГСПЛ) організувала у Дніпрі круглий стіл «Порушення прав та дискримінація людей з «ВІЛ/СНІД»

Джерело та фото: ГО «Форпост»

На круглому столі, присвяченому порушенню прав та прояву дискримінації до людей, що живуть з ВІЛ, хворих на туберкульоз та вразливих груп населення, взяли участь правозахисники, юристи, громадські діячі, представники поліції, Офісу Омбудсмана та релігійні діячі.

Учасники заходу зауважили важливість розмов у сім’ї на відверті теми та наголосили на необхідності реформування системи освіти, яка досі працює за (пост)радянськими шаблонами. Наприклад, у школах відсутнє коректне обговорення тем сексуального просвітництва, ВІЛ/СНІДУ, одностатевих стосунків.

У результаті круглого столу його учасники домовились налагодити конструктивний діалог між громадськими та державними інституціями задля зменшення стигматизації та ефективнішого захисту прав людей, які належать до вразливих категорій.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: