Публікація

Юлія Лісова (УГСПЛ): «Негативний імідж поліції необхідно долати спільними зусиллями як самої поліції, так і громадянського суспільства»

19-го грудня 2019 року в приміщенні Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Грушевського відбувся «Перший форум інновацій роботи поліції з громадою». Юристка громадської приймальні УГСПЛ в Одесі Юлія Лісова виступила на Форумі з доповіддю про досвід представництва інтересів вразливих груп населення в поліції.

Форум проводився Одеською обласною організацією Комітету виборців України спільно з органами поліції та Одеською обласною бібліотекою Грушевського з метою привернення уваги до проблем безпеки в громаді та обговорення інноваційних інструментів взаємодії поліції з громадою, які посилюють безпеку мешканців та підвищують довіру до поліції.

Юлія Лісова (УГСПЛ): «Сьогодні на “Першому форумі інновацій роботи поліції з громадою” розповідала про досвід представництва інтересів вразливих груп населення в поліції. В рамках роботи приймальні Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ, надаючи правову допомогу особам, які живуть з ВІЛ/СНІД, або мають туберкульоз, а також, захищаючи права ромів, неодноразово спостерігала небажання клієнтів звертатись до поліції по допомогу. Це небажання часто викликано, нажаль, попереднім негативним досвідом спілкування з правоохоронними органами. І цей негативний імідж необхідно долати спільними зусиллями поліції і громадянського суспільства».

Українська Гельсінська спілка з прав людини виконує проект «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації  проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Процедура призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме

Постановою Кабінету Міністрів України від  3 травня 2022 року № 531 «Деякі питання призначення та...

20 Травня 2022

Ініціатива «Трибунал для Путіна» організувала захід для ОБСЄ “П’ять проблем прав людини під час агресії росії проти України”

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”) презентували результати...

19 Травня 2022

Ініціатива «Трибунал для путіна» взяла участь у Додатковій нараді ОБСЄ з питань людського виміру щодо функціонування демократичних інституцій у часи кризи

Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”)  в...

19 Травня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: