
УГСПЛ закликає фахівців долучитися до обговорення законопроєкту щодо змін до КПК
29 березня 2021 року відбулася експертна дискусія «Кримінальне провадження, коли матеріали справи залишилися на тимчасово...
09 Квітня 2021
Своїм баченням ролі освіти у запобіганні гендерно-обумовленому та домашньому насильству в ситуації збройного конфлікту в Україні, поділилась магістрантка ІМВ Марія Широбокова.
Сьогодні, коли людина підкорює космос, коли за допомогою науки творять справжні дива, гендерно-обумовлене насильство та насильство над дітьми здаються такими далекими проблемами, які зникли в минулому або стаються, але поодиноко і обов’язково у країнах третього світу. На жаль, реальність інша. Оскільки таке насильство включає в себе різні види, воно порушує цілий ряд основоположних прав і свобод людини:
Найголовніше, якщо це стається з Вами, або Ви випадково є свідком подібних ситуацій – не мовчати! Треба знайти в собі сили розповісти свою історію й надати необхідні докази, якби тяжко це не було, адже відсутність покарання тільки дає насильнику відчуття влади й всемогутності, а отже дуже вірогідно, що він повторить свій злочин. Необхідно зупинити це зло.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
29 березня 2021 року відбулася експертна дискусія «Кримінальне провадження, коли матеріали справи залишилися на тимчасово...
09 Квітня 2021
Як відголосок радянської доби час від часу в ЗМІ можна побачити новини про те, як...
08 Квітня 2021
31 березня відбулось онлайн-обговорення «Як захистити своє право власності на земельну ділянку в Криму» за...
01 Квітня 2021
УГСПЛ продовжує роботу над проблемою безпеки мирних зібрань. Експерти Української Гельсінської спілки з прав людини,...
31 Березня 2021