Публікація

Як звільнити бранців Кремля? У Києві обговорять міжнародний досвід та його користь для України

31 січня, о 13.00, в інформаційному агентстві Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл на тему: «Як звільнити бранців Кремля? Міжнародний досвід та висновки для України».

На заході буде представлено спільну доповідь Медійної ініціативи за права людини та Української Гельсінської спілки з прав людини “В’язні війни. Міжнародна практика щодо звільнення полонених, заручників і політв’язнів: висновки для України”, а також рекомендації, сформульовані за підсумками роботи над документом. До участі у круглому столі запрошені представники державних органів, громадських та міжнародних організацій, родини утримуваних з політичних мотивів осіб, військовополонених та заручників, а також звільнені з полону.

Під час заходу обговорюватимуться інструменти, що були використані в інших збройних конфліктах для звільнення полонених та заручників, а також у випадках інших країн – для звільнення політичних в’язнів, а також перспективи застосування цих інструментів Україною як на рівні держави, так і на рівні громадянського суспільства.

У заході візьме участь Паата Закареішвілі, грузинський громадський та політичний діяч, колишній міністр Грузії з питань реінтеграції, який вже протягом більш ніж 25 років займається гуманітарною діяльністю в рамках збройних конфліктів на Кавказі, зокрема, бере активну участь у процесах зі звільнення полонених і заручників, а також пошуку безвісно зниклих в регіоні Карабахського конфлікту та в Грузії (Південній Осетії та Абхазії).

Учасники:

  • Юлія Каздобіна – радник міністра інформаційної політики України;
  • Паата Закареішвілі – грузинський громадський та політичний діяч, протягом 25 років займається переговорами щодо звільнення полонених і заручників під час конфліктів на Кавказі;
  • Марія Томак – координатор Медійної ініціативи за права людини;
  • Надія Волкова– керівниця програми USAID “Права людини в дії” УГСПЛ
Фото – «Copyright © 2017 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Олександра Горчинська («Новое Время»): «Зараз важливо відходити від відокремлення ЛГБТКІ як окремої частини суспільства і показувати їх як середньостатистичних громадян»

Про складність соціальної тематики для ЗМІ та протидію дискримінації вразливих груп населення України розмовляємо зі...

09 Липня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: