Публікація

Як звернутись до Європейського суду, якщо ваша домівка була пошкоджена в зоні АТО? Оновлена інструкція від УГСПЛ

У зв’язку з резонансом навколо справи в Слов’янську, юристи УГСПЛ вдосконалили інструкцію.

Завтра в інформаційному агентстві «Главком» відбудеться прес-конференція, темою якої буде нашуміла справа щодо компенсацією державою матеріальних збитків за зруйноване житло в Слов’янську. Представники Української Гельсінської спілки з прав людини, а також представник потерпілої сторони докладно розкажуть про деталі цієї стратегічної справи, яка є прецедентом до застосування в інших подібних справах надалі.

На сайті Центру стратегічних справ УГСПЛ опублікували нову версію інструкції щодо захисту в ЄСПЛ права власності та права на повагу до житла, порушених під час подій в зоні АТО. Зміни відбулись у пункті 2. Дії заявника до подачі заяви, а саме підпункті – ‘‘Доступні національні заходи правового захисту“. Зокрема, змінився зміст прикладу правової заяви. Вона значно розширила свою нормативно-правову базу.

Нагадаємо, що в докладній інструкції, складеній юристами Центру стратегічних справ, в докладній інструкції прописані рекомендовані дії позивача до та під час подання заяви до суду. В тексті також додаються приклади типових заяв, як до ЄСПЛ, так і до правоохоронних органів.

Докладніше ознайомитись з інструкцією можна на сайті Центру Стратегічних Справ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: