Публікація

Як звернутись до Європейського суду, якщо ваша домівка була пошкоджена в зоні АТО?

Проблема зруйнованої або пошкодженої власності в зоні проведення бойових дій – наразі одна з найактуальніших в Україні. До Спілки нерідко звертаються люди, які залишились без домівки через війну.

Головним чином постає питання про відповідальність. Хто та як може відшкодувати збитки постраждалим та скільки часу може зайняти встановлення справедливості?

Юристи Центру Стратегічних Справ УГСПЛ підготували докладну пам’ятку для осіб, які збираються звернутись з питаннями права власності та права на порушення поваги до житла, порушених під час подій в зоні АТО – до Європейського суду з прав людини. В докладній інструкції прописані рекомендовані дії позивача до та під час подання заяви до Суду. В тексті також додаються приклади типових заяв, як до ЄСПЛ, так і до правоохоронних органів.

Докладніше ознайомитись з інструкцією можна на сайті Центру Стратегічних Справ.

 

фото: Радіо Свобода

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: