Публікація

Як захистити себе, якщо ОСББ оприлюднив ваші персональні дані? Коротка інструкція

Як відголосок радянської доби час від часу в ЗМІ можна побачити новини про те, як голова чергового Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ) для того, щоб змусити членів погасити наявні заборгованості з оплати комунальних послуг, різними шляхами взиває їх до совісті.

Найчастіше це відбувається, коли просто в під’їзді вивішується список боржників із зазначенням прізвищ, ім’я, по-батькові, номеру квартири та розміру боргу. Також такі списки можуть бути опубліковані в чатах членів ОСББ або в мережі Інтернет на сайті ОСББ чи іншими шляхами.

Пропонуємо ряд кроків, як уникнути порушення або захистити порушене право на приватність у вигляді інструкції, розробленої юристами УГСПЛ.

 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Судді та адвокати отримали сертифікати від УГСПЛ про підвищення знань щодо ефективного притягнення за злочини, скоєнні під час збройного конфлікту

Підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів із застосування норм міжнародного гуманітарного права в національній судовій...

26 Липня 2021

Обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України»

Запрошуємо на онлайн — обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до...

23 Липня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: