Публікація

«Як розпізнати дискримінацію та злочини з мотиву ненависті і допомогти постраждалим: правові механізми»

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) оголошує набір на тренінг «Як розпізнати дискримінацію та злочини з мотиву ненависті і допомогти постраждалим: правові механізми». Захід проходитиме 19-21 жовтня в Освітньому Домі прав людини в Чернігові. До участі запрошуються ЛГБТКІ-активісти, союзники та партнери.

Під час тренінгу учасники матимуть змогу дізнатися: як розпізнати дискримінацію та які види дискримінації існують; що таке злочини ненависті та правові норми, які визначають даний тип злочинів; які є національні механізми захисту і як їх задіяти; яку допомогу можуть надавати активісти постраждалим. В рамках освітнього заходу, буде розглядатися взаємодія із правоохоронними органами та питання побудови співпраці з поліцією.

Для участі в тренінгу, просимо заповнити аплікаційну анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1mHv5-TGDgAqq3OX5LtR9Or1bEsXdMD_GW0-JegVC4D8/edit 

Заявки приймаються до 5 жовтня.

Результати будуть повідомлені успішним кандидатам 8 жовтня.

Організатори компенсують витрати на проїзд та оплачують проживання та харчування учасників.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

До вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та інших безпекових інституцій у місцевих громадах»

Пропонуємо до вашої уваги дослідження УГСПЛ: «Практика реалізації прав представників ЛГБТКІ-спільноти у діяльності поліції та...

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Харків)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м. Кривий Ріг)

Результати польового моніторингу поліцейської практики запобігання та протидії злочинам на ґрунті ненависті щодо ЛГБТКІ (м....

09 Серпня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: