Публікація

Як примусити прокуратуру розслідувати справу побиття адвоката Веремієнка? Ви можете допомогти!

Всі, хто хоче допомогти покарати міліціонерів, які побили адвоката Олега Веремієнка, можуть відправити листа до прокуратури Дніпровського району, в якому вимагати порушити кримінальну справу проти працівників міліції. Текст листа надається нижче. Просто поставте туди своє прізвище чи назву організації і надішліть поштою чи факсом (044 220-23-50)

Прокуратурі Дніпровського району

м. Києва

02094, вул. Лебедєва, 14, Київ

Від____________________________________

_______________________________________

 

30 липня 2012 в засобах масової інформації (інтернет видання Українська правда, 30 липня 2012 року) повідомили про побиття співробітниками Дніпропетровського районного управління міліції адвоката Олега Веремеєнка. Ці відомості підтвердив і його адвокат Віталій Сердюк.

Як стверджує Олег Веремеєнко, співробітники міліції не пропускали лікарів бригади швидкої допомоги до його підзахисної, яка раніше була побита в тому ж районному відділенні міліції. Після побиття Олега Веремеєнко доставили в лікарню швидкої допомоги з серйозними ушкодженнями. На фотографії, зробленій під час інциденту видно, як співробітники міліції спочатку тягнуть Олег Веремеєнко за руку, а потім затягують в якесь приміщення всередині районного відділення міліції.

Як видно з представленої інформації існують підстави говорити про вчинення зухвалого злочину: побиті співробітниками міліції затримана і її адвокат, це сталося у відділенні міліції, можливі серйозні наслідки для здоров’я потерпілих. До клієнта Олега Вермеенко не пропустили лікарів, незважаючи на заяву Олега Верееменка, що його клієнтка побита і потребує термінової медичної допомоги.

З урахуванням викладеного просимо порушити кримінальну справу відносно співробітників міліції, які допустили вищевказані правопорушення.

У разі порушення кримінальної справи просимо повідомити, чи були усунені співробітники міліції від виконання службових обов’язків до вирішення питання їх участі та вини у злочині і яка міра запобіжного заходу до них застосована, чи було проведено медичний огляд Олега Веремеєнко і його клієнта, які дії було вжито для встановлення обставин того, що сталося.

 

З повагою

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: