Публікація

Як примусити прокуратуру розслідувати справу побиття адвоката Веремієнка? Ви можете допомогти!

Всі, хто хоче допомогти покарати міліціонерів, які побили адвоката Олега Веремієнка, можуть відправити листа до прокуратури Дніпровського району, в якому вимагати порушити кримінальну справу проти працівників міліції. Текст листа надається нижче. Просто поставте туди своє прізвище чи назву організації і надішліть поштою чи факсом (044 220-23-50)

Прокуратурі Дніпровського району

м. Києва

02094, вул. Лебедєва, 14, Київ

Від____________________________________

_______________________________________

 

30 липня 2012 в засобах масової інформації (інтернет видання Українська правда, 30 липня 2012 року) повідомили про побиття співробітниками Дніпропетровського районного управління міліції адвоката Олега Веремеєнка. Ці відомості підтвердив і його адвокат Віталій Сердюк.

Як стверджує Олег Веремеєнко, співробітники міліції не пропускали лікарів бригади швидкої допомоги до його підзахисної, яка раніше була побита в тому ж районному відділенні міліції. Після побиття Олега Веремеєнко доставили в лікарню швидкої допомоги з серйозними ушкодженнями. На фотографії, зробленій під час інциденту видно, як співробітники міліції спочатку тягнуть Олег Веремеєнко за руку, а потім затягують в якесь приміщення всередині районного відділення міліції.

Як видно з представленої інформації існують підстави говорити про вчинення зухвалого злочину: побиті співробітниками міліції затримана і її адвокат, це сталося у відділенні міліції, можливі серйозні наслідки для здоров’я потерпілих. До клієнта Олега Вермеенко не пропустили лікарів, незважаючи на заяву Олега Верееменка, що його клієнтка побита і потребує термінової медичної допомоги.

З урахуванням викладеного просимо порушити кримінальну справу відносно співробітників міліції, які допустили вищевказані правопорушення.

У разі порушення кримінальної справи просимо повідомити, чи були усунені співробітники міліції від виконання службових обов’язків до вирішення питання їх участі та вини у злочині і яка міра запобіжного заходу до них застосована, чи було проведено медичний огляд Олега Веремеєнко і його клієнта, які дії було вжито для встановлення обставин того, що сталося.

 

З повагою

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: