Публікація

Вибухи на військових складах. Результати розслідувань та відшкодування збитків потерпілим

12 жовтня, об 11:00в прес-центрі інформаційного агентства «Главком» (Київ, вул. Шовковична, 8/20) відбудеться прес-конференція присвячена розслідуванням вибухів на військових складах, які нанесли шкоду цивільному населенню.

За час проведення АТО вибух боєприпасів на військовому складі у Калинцівці був принаймні шостим відомим подібним випадком. А також третім, де постраждало цивільне населення. Українська Гельсінська спілка з прав людини надає правову допомогу потерпілим від вибухів на складі у Сватовому на Луганщині та у Балаклії на Харківщині. На думку правозахисників, розслідування проводяться вкрай неефективно. Після вибуху у Сватовому притягнуто до відповідальності лише начальника складів, а потерпілі досі невизначені.

Як просувається розслідування цих справ? Чи відшкодовує держава завдані збитки постраждалим? Ці та інші питання будуть темами прес-конференції.

Запрошені гості:

Юлія Науменко, адвокат Центру стратегічних справ УГСПЛ, представник потерпілих у Сватовому

Михайло Тарахкало, директор Центру стратегічних справ УГСПЛ

Ольга Решетилова, координатор Медійної ініціативи за права людини

Також запрошені потерпілі, представники Генеральної прокуратури та Кабінету міністрів

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Михайло Тарахкало: “Просуваючи будь-які зміни, варто пам’ятати – те, що робиться сьогодні нашвидкуруч, так само швидко буде знищене завтра”

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) продовжує підбивати підсумки 2021 р. у царині забезпечення прав людини...

30 Грудня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: