Публікація

Вшанування пам’яті жертв збройного конфлікту. Боснійський досвід

УГСПЛ презентує матеріали програми, розробленої сараєвськими експертами щодо дослідження та розуміння механізмів правосуддя перехідного періоду та прав людини в конфліктних і постконфліктних ситуаціях.

A Bosnian Muslim woman cries during a funeral for 31 Bosnian Muslims killed at the beginning of Bosnian 1992-95 war, in the Bosnian town of Bratunac, 100 km's east of Sarajevo, Bosnia,on Wednesday, May 12, 2010. All victims including two girls 7 and 4 years old were exhumed from mass graves and identified by DNA method.(AP Photo/Amel Emric)

Пропонуємо до вашої уваги матеріали щодо проблемних питань вшанування пам’яті жертв збройного конфлікту як обов’язкової частини правосуддя перехідного періоду (Transitional Justice).

Озайомитись із оглядом можна ТУТ.

Надані матеріали підготовлені правозахисниками Боснії і Герцеговини для українських колег та є частиною тренінгу «Механізми правосуддя перехідного періоду та права людини в конфліктних та постконфліктних ситуаціях», який відбувся в Сараєво у грудні 2015 року в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» (USAID).

фото – srebrenica-genocide.blogspot.com

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Пропозиції Української Гельсінської спілки з прав людини Комітету ООН з прав людей з інвалідністю з формування питань Уряду України для підготовки Державної доповіді II-III циклу про виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю

Україна ратифікувала Конвенцію про права осіб з інвалідністю 16 грудня 2009 року. Міжнародний договір набув...

30 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: