Публікація

Володимир Панасенко – жертва правосуддя №1! 14 років відібраного життя… іменем України!

Минуло більше року, як УГСПЛ разом із ХПГ практично благали новообраних парламентарів і Президента запровадити процедуру перегляду кримінальних вироків для засуджених без вини довічно і вжити невідкладних заходів до звільнення найвідомішого в’язня вітчизняного правосуддя – Володимира Панасенка.

Час, відомо, біжить швидко. Та не для всіх. Для Володимира Панасенка він зупинився 14 років тому.  27 листопада 2006 року його затримали за безглуздою підозрою у замовленні вигаданого злочину і свавільно засудили до довічного позбавлення волі без жодного доказу провини.

Сказати, що вина Володимира Панасенка не доведена – не сказати нічого. Те, що з ним зробила держава, ніякою судовою помилкою не було. Маємо всі підстави стверджувати, що йдеться про штучне створення неіснуючої події злочину, організатором якого і було призначено завідомо невинного Володимира Панасенка. У цьому може переконатись кожен, хто ознайомиться з матеріалами його провадження, які є у розпорядженні УГСПЛ.

Володимир Панасенко далеко не єдиний безневинно засуджений в нашій країні. Проте справа його, без перебільшення, унікальна. Всі її обставини відомі до найменших деталей. Будь-яка причетність Володимира Панасенка до інкримінованого злочину повністю виключається.

Останнє рішення Конституційного Суду спричинило серйозну політичну кризу в країні. І держава, і суспільство занепокоєні питанням відновлення довіри до єдиного органу конституційної юстиції. Але свавільним правосуддя може бути не лише конституційне. У несправедливій неволі карається Володимир Панасенко, попереду вічність і, схоже, нікому до цього нема діла. Сумно…

У Володимира Панасенка сьогодні чергові роковини – 14 років у клітці довічника. Іменем України! Виходить, ми всі завинили перед ним. Час збігає, Володимиру Панасенку ще можна допомогти, він поряд з нами. Пам’ятаймо про Володимира Панасенка!

На світлині виконавчий директор УГСПЛ Олександр Павліченко (ліворуч) під час відвідин Володимира Панасенка (праворуч) 29 жовтня ц.р. у Вінницькій установі виконання покарання.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Заява Лариси Денисенко, Олександри Матвійчук та Олександра Павліченка щодо звільнення Денісової та висунення кандидатури Лубінця на посаду Омбудсмана

Заява Лариси Денисенко, Олександри Матвійчук та Олександра Павліченка.  31 травня 2022 року Верховна Рада України...

28 Червня 2022

Планування післявоєнного відновлення довкілля. Партнер УГСПЛ по Ініціативі “Трибунал для Путіна” — ЕПЛ випустив аналітичну записку

Партнер УГСПЛ по ініціативі “Трибунал для Путіна” МБО “Екологія-Право-Людина”  випустив аналітичний документ з основними дороговказами та законодавчими основами...

25 Червня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: