Воєнні злочини росії: чи можливо задокументувати все? Дискусія від правозахисників(ць) - Українська Гельсінська спілка з прав людини
Повернутись назад

Воєнні злочини росії: чи можливо задокументувати все? Дискусія від правозахисників(ць)

Анонс

Воєнні злочини росії: чи можливо задокументувати все? Запрошуємо дізнатися відповідь під час офлайн частини Фестивалю думок 2022, що відбудеться в місті Дніпро 10 вересня з 13:00 до 14:30.

Воєнні злочини документують організації державного та недержавного сектору в рамках своєї діяльності. Є різні ініціативи та різні методики збору інформації. Але злочинів настільки багато, вони відбуваються і наразі в реальному часі, мають тяжкі наслідки та впливають на долі майже кожного українця, тож варто обговорити це важливе питання.

Спікери:

  • Сергій Мовчан, керівник Департаменту документування воєнних злочинів, Українська Гельсінська спілка з прав людини;
  • Ольга Опаленко, документаторка БФ “Восток SOS”;
  • Наталя Єсіна, комунікаційна менеджерка мережі приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини.
  • Модераторка: Наталія Кожина, Правозахисна група “СІЧ”, на базі якої працює громадська приймальня Української Гельсінської спілки  з прав людини/УГСПЛ у м. Дніпро.
Щоб дізнатися повну програма Фестивалю, натисніть ТУТ.
Місце проведення не розголошується у відкритих ресурсах. Просимо зареєструватися ТУТ.
Після чого, всі деталі організатори відправлять вам особисто напередодні заходу.

Українська Гельсінська спілка з прав людини виступає партнером Фестивалю думок 2022.

Організатори «Фестивалю думок» Благодійний фонд «Восток SOS» в партнерстві з естонською організацією MTÜ Mondo та при фінансовій підтримці ESTDEV – Estonian Centre for International Development.

Участь УГСПЛ у заході здійснюється  за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка впроваджується УГСПЛ.

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.