Публікація

Вітаємо переможців та лауреатів наших освітніх конкурсів! Оголошуємо результати!

У березні – грудні 2017 року Українська Гельсінська Спілка з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» та за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини проводила Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» та конкурс навчально-методичних розробок вчителів.

На Конкурс цього року надійшло біля 700 робіт учнівських есе з усіх регіонів України (окрім тимчасово окупованого Криму та непідконтрольних територій) та 112 методичних розробок. Конкурсній комісії було не просто обрати призерів.

Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам та вчителям-консультантам учнівських есе за зацікавленість та небайдужість до актуальних питань з прав людини, прояв активної життєвої позиції та формування в українському суспільстві поваги до гідності людини. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Вітаємо призерів та лауреатів конкурсу! Урочисте нагородження призерів конкурсів відбудеться в Офісі Уповноваженого Верховної Ради з прав людини у січні 2018 року. Всі призери будуть поінформовані по цей захід особисто!
Конкурс есе

НАШІ ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ЕСЕ «ПРАВА ЛЮДИНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ СУЧАСНОСТІ»

1 місце:

Аверіна Альона Юріївна (Марганецька спеціалізована загальноосвітня школа № 9, м. Марганець, Дніпропетровська область)

Вчитель-консультант: Сандт Вероніка Артурівна

2 місце:

Холодян Олена Богданівна (Теребовлянське вище училище культури, м. Теребовля, Тернопільська область)

Вчитель-консультант: Мигаль Ярослава Степанівна

Штепка Анастасія Павлівна (Дніпропетровський навчально-виховний комплекс – техніко-економічний ліцей № 61, м. Дніпро, Дніпропетровська область)

Вчитель-консультант: Буланов Юрій Іванович

3 місце:

Ніколаєнко Ксенія Ігорівна (Бердянська гімназія № 3 «Сузір´я», м. Бердянськ, Запорізька область)

Вчитель-консультант: Сидоренко Людмила Володимирівна

Алімкіна Інна Сергіївна (Розівська загальноосвітня школа, с. Розівка, Запорізька область, Якимівський район)

Вчитель-консультант: Кизим Тетяна Вікторівна

Сайкевич Діана Володимирівна (Львівська загальноосвітня школа №75, м.Львів, Львівська область)

НАШІ ПРИЗЕРИ КОНКУРСУ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК:

1 місце:

Андріяшко Ольга Михайлівна (Міський центр дитячої та юнацької творчості, м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська область)

2 місце:

Єфімцева Надія Василівна (Золотівська загальноосвітня школа № 5, м.Золоте, Луганська область, Попасняський район)

Гінкул Ганна Сергіївна, Гінкул Віктор Сергійович (М-Погорілівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, с. Мішково-Погорілове, Вітовський район, Миколаївська область)

3 місце:

Уланова Ася Володимирівна (Загальноосвітня школа №16, м.Торецьк Донецька область)

Федорченко Сергій Анатолійович (Малківська ЗОШ, с. Малківка, Прилуцький район, Чернігівська область)

НАШІ ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ЕСЕ «ПРАВА ЛЮДИНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ СУЧАСНОСТІ»:

Лауреат

Заклад

Вчитель-консультант

Балабаєва Катерина Костянтинівна

 

(Вознесенська гімназія №1, м. Вознесенськ, Миколаївська область)

 

Денисюк Ольга Миколаївна

Благовірна Анастасія Олександрівна

 

(Почаївська загальноосвітня школа, м. Почаїв, Тернопільська область, Кременецький район)

 

Кривіцька Христина Володимирівна

Романюк Тетяна Іванівна

 

Бойченко Анастасія Юріївна

 

(Сумська спеціалізована школа №10, м. Суми Сумська область)

 

Прийма Тетяна Олексіївна

 

Босюк Юлія Валеріївна

 

(Троїцька гімназія, смт.Троїцьке, Луганська область, Троїцький район)

Борзілова Тетяна Олексіївна

 

Вайченє Вікторія Володимирівна

 

Миколаївська гімназія № 41, м. Миколаїв, Миколаївська область)

 

Мороз Антоніна Анатоліївна

Водоп’ян Ірина Сергіївна

 

НВК-академічний ліцей №15 (м. Кам’янське, Дніпропетровська область)

 

Величко Віра Вікторівна

Гончаренко Дар’я Петрівна

 

(Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну, смт Вільча, Вовчанський район, Харківська область)

Петровський Сергій Григорович

 

 

Дем’ненко Соф’я Віталіївна

               

Розквітненський навчально-виховний комплекс с. Розквіт, Луганська область, Станично-Луганський район

Василець Влас Олегович

Демчук Марина Володимирівна

 

(Сквирська загальноосвітня школа №3 м.Сквира, Київська область., Сквирський район)

 

Бойко Алла Михайлівна

Жариков Марк Олегович

               

 

(Бахмутський НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №11 – багатопрофільний ліцей», м.Бахмут, Донецька область)

Сутковий Володимир Лукич

Іванцова Лілія Вікторівна

 

(Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник», м. Запоріжжя, Запорізька область)

 

Кириченко Віктор Анатолійович

 

Коваленко Єгор Олегович

 

(Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум», м.Запоріжжя, Запорізька область)

 

Бостан Людмила Миколаївна

Куц Аліна Дмитрівна

 

(Ніжинська загальноосвітня школа №10, м. Ніжин, Чернігівська область)

 

Кресан Алла Олексіївна

Литвинчук Катерина Сергіївна

(Житомирський екологічний ліцей№24, м. Житомир, Житомирська область)

 

Коломієць Віталій Миколайович

Луньова Тетяна Сергіївна

 

(Запорізька загальноосвітня школа №101, м.Запоріжжя, Запорізька область)

 

Шуляк Юлія Фянісовна

 

Масюта Анна Олександрівна

 

(Українсько-Американський ліцей, м. Дніпро, Дніпропетровська область)

 

 

Михайлова Ірина Сергіївна

 

(Балаклійський ліцей, м. Балаклія, Харківська область)

 

Махаріна Лариса Миколаївна

 

Ніколюк Аліна В’ячеславівна

 

(Маріупольська спеціалізована школа № 66, м. Маріуполь, Донецька область)

 

Спесівцева Наталя Юріївна

Оніщук Катерина Сергіївна

 

(Миколаївської загальноосвітня школа №22 м. Миколаїв, Миколаївська область)

 

Паскаленко Ольга Дмитрівна

 Сидоренко Олена Михайлівна

Петрусенко Катерина Віталіївна

 

(Солонянська загальноосвітня школа №2, смт Солоне, Дніпропетровська область, Солонянський район)

 

Давидова Антоніна Станіславівна

 

Пласкальна Анастасія Дмитрівна

 

(Скадовська загальноосвітня школа №3, місто Скадовськ, Херсонська область)

 

Білоус Лора Сергіївна

Буравцова Євгенія Борисівна

Поколенко Марія Дмитрівна

 

(Костянтинівська загальноосвітня школа № 16, м. Костянтинівка, Донецька область)

 

Поколенко Наталія Олександрівна

 

Стольберг Єлізавета Русланiвна

 

(Дніпровський НВК № 144, м.Дніпро́, Дніпропетровська область)

 

Шатоба Уляна Валеріївна

 

Сурков Костянтин В’ячеславович

 

(Кам’янска загальноосвітня школа №12, м. Кам’янське, Дніпропетровська область)

 

Чирва Валентина Василівна

 

Тер-Арутюнян Віолетта Мігренівна

 

(Шевченківська загальноосвітня школа, с.Шевченкове, Миколаївська область , Вітовський район)

 

Тоболін Віктор Анатолійович

 

Тригуб Ольга Сергіївна

 

(Павлоградська загальноосвітня школа №9, м. Павлоград, Дніпропетровська область)

 

Полянська Анастасія Сергіївна

 

Цимбал Олександр Сергійович

 

(Богданівська загальноосвітня школа, с. Богданівка, Миколаївська область, Доманівський район)

 

Поспєлова Людмила Василівна

 

Янішена Яна

 

(Кам’янське НВК-академічний ліцей №15, м.Кам’янське, Дніпропетровська область)

Гречко Вікторія Євгенівна

 

 

НАШІ ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ РОЗРОБОК:

  • Кебкал Світлана Миколаївна (Носівська міська гімназія, м. Носівка, Чернігівська область)
  • Любчич Тетяна Борисівна, Маценко Таїсія Ігорівна (Лисянська загальноосвітня школа № 2, смт. Лисянка, Черкаська область)\
  • Марченко Олена Григорівна (Загальноосвітня школа № 16, м. Первомайськ, Миколаївська область)
  • Мороз Євген Олександрович (Загальноосвітня школа №29, м. Миколаїв, Миколаївська область)
  • Попова Аліна Сергіївна (Маріупольському НВК «Ліцей-школа №48», м.Маріуполь, Донецька область)
  • Стрельник Олена Петрівна (Тимонівська загальноосвітня школа, с. Малоолександрівка, Троїцький район, Луганська область)
  • Уланова Ася Володимирівна (Загальноосвітня школа №16, м.Торецьк Донецька область)
  • Федорченко Сергій Анатолійович (Малківська ЗОШ, с. Малківка, Прилуцький район, Чернігівська область)

Список півфіналістів Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»

Список півфіналістів Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних розробок 2017 рік

Щиро дякуємо за участь і сподіваємось на подальшу співпрацю!

З повагою,

Оргкомітет

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Тренінг з основ безпеки та інформаційної гігієни для активістів правозахисних організацій і ініціативних груп, які працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує відбір на тренінг для активістів правозахисних організацій і...

03 Лютого 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: