Публікація

Відео. Віталій Устименко (Автомайдан) на захист громадських активістів

УГСПЛ є учасником Коаліції на захист громадських активістів. Ми  пропонуємо серію відеороликів на підтримку на підтримку активістів і для припинення насильства проти них.

Лідер «Автомайдану» (Одеса) Віталій Устименко постійно отримував погрози. На нього тиснули публічно і нападали вже двічі. Один з нападів стався 5 червня. Тоді він отримав закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, рублену рану лівої скроні, забій грудної клітини та колото-різану рану лівої сідниці. Згодом правоохоронці кваліфікували напад як замах на вбивство.

«Наша організація протистоїть фінансовій групі, якій підпорядковані навіть правоохоронні органи, – каже він. – Вони легко відкривають провадження щодо активістів, і вони не здатні відкрити жодного провадження щодо представників органів місцевої влади. Коли я чую про напади на інших активістів, то не відчуваю страху. Більше – злість та бажання працювати ефективніше».

Відео підготував Олег Шинкаренко

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Заява громадських організацій щодо звіту Тимчасової слідчої комісії ВРУ для проведення розслідування відомостей щодо нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів

У травні цього року закінчила роботу Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України, яка  розслідувала напади...

10 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: