Публікація

Відео. Віталій Устименко (Автомайдан) на захист громадських активістів

УГСПЛ є учасником Коаліції на захист громадських активістів. Ми  пропонуємо серію відеороликів на підтримку на підтримку активістів і для припинення насильства проти них.

Лідер «Автомайдану» (Одеса) Віталій Устименко постійно отримував погрози. На нього тиснули публічно і нападали вже двічі. Один з нападів стався 5 червня. Тоді він отримав закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, рублену рану лівої скроні, забій грудної клітини та колото-різану рану лівої сідниці. Згодом правоохоронці кваліфікували напад як замах на вбивство.

«Наша організація протистоїть фінансовій групі, якій підпорядковані навіть правоохоронні органи, – каже він. – Вони легко відкривають провадження щодо активістів, і вони не здатні відкрити жодного провадження щодо представників органів місцевої влади. Коли я чую про напади на інших активістів, то не відчуваю страху. Більше – злість та бажання працювати ефективніше».

Відео підготував Олег Шинкаренко

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: