Публікація

Відео. Віталій Устименко (Автомайдан) на захист громадських активістів

УГСПЛ є учасником Коаліції на захист громадських активістів. Ми  пропонуємо серію відеороликів на підтримку на підтримку активістів і для припинення насильства проти них.

Лідер «Автомайдану» (Одеса) Віталій Устименко постійно отримував погрози. На нього тиснули публічно і нападали вже двічі. Один з нападів стався 5 червня. Тоді він отримав закриту черепно-мозкову травму, струс мозку, рублену рану лівої скроні, забій грудної клітини та колото-різану рану лівої сідниці. Згодом правоохоронці кваліфікували напад як замах на вбивство.

«Наша організація протистоїть фінансовій групі, якій підпорядковані навіть правоохоронні органи, – каже він. – Вони легко відкривають провадження щодо активістів, і вони не здатні відкрити жодного провадження щодо представників органів місцевої влади. Коли я чую про напади на інших активістів, то не відчуваю страху. Більше – злість та бажання працювати ефективніше».

Відео підготував Олег Шинкаренко

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує набір на навчальний модуль щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів

Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує набір на навчальний модуль щодо захисту прав представників...

20 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: