Публікація

Відео. Віталій Шабунін на захист громадських активістів

УГСПЛ є учасником Коаліції на захист громадських активістів. Ми  пропонуємо серію відеороликів на підтримку на підтримку активістів і для припинення насильства проти них.

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін неодноразово ставав жертвою нападів. Його обливали зеленкою, труїли газом, кидали тортом, проти його організації відкрили три кримінальних провадження. Віталій вважає, що все це відбувається за вказівками влади, яка не хоче боротися із корупцією.

«Ми змусили поліцію почати провадження по факту нападу на мене, бо вони не хотіли цього робити, – каже він. – В разі загрози я би покладався на свою команду в першу чергу, ну, й звичайно, на друзів, журналістів, дипломатів. Коли бачу інформацію про напади на своїх колег, то я дратуюся, бо за кожним із цих нападів стоять офіційні особи, відповідальні за нерозслідування цих справ. Мене дратує, що за мої податки очільники правоохоронної системи кришують тих, хто нападає на моїх колег».
Відео підготував Олег Шинкаренко

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Складний, але продуктивний діалог: фахівці КМДА, Національної поліції та районних держадміністрацій обговорюють стихійні ромські поселення

16 вересня 2019 року розпочався перший день тренінгу “Взаємодія органів місцевого самоврядування та Національної поліції...

17 Вересня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: