Публікація

Відео. Тарас Цимбрівський. Санкції щодо осіб, причетних до незаконних політично мотивованих переслідувань громадян України

23 листопада 2018 року керівник Програми USAID «Права людини в дії», яка впроваджується УГСПЛ, Тарас Цимбрівський був гостем програми «Тема дня. Крим» на UA:Перший


Ефір із керівником Програми USAID був присвячений комітетським слуханням щодо вдосконалення державної політики у сфері застосування санкцій до осіб, причетних до політично мотивованих незаконних переслідувань громадян України, котрі відбулись 23 листопада 2018 року.

На слуханнях обговорювались питання щодо удосконалення національного законодавства України у сфері застосування санкцій до тих, хто здійснює політично мотивовані незаконні переслідування громадян України. Серед них: покращення ефективності національних санкцій, просування в західних країнах санкцій щодо відповідних осіб, а також перспектив узгодження санкційної політики України з положеннями “акту Магнітського”.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Національна правозахисна НеКонференція 2018: висновки та рекомендації майстерні «Чому досі не зупинена епідемія ВІЛ-СНІДу? Все про дискримінацію ЛЖВ»

9  грудня 2018 року у рамках Національної правозахисної НеКонференції 2018 відбулася тематична майстерня на тему...

10 Грудня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: