Публікація

Відео. Тамара Харчилава («Озеро Качине») на захист громадських активістів

УГСПЛ є учасником Коаліції на захист громадських активістів. Ми  пропонуємо серію відеороликів на підтримку на підтримку активістів і для припинення насильства проти них.

Громадська діячка Тамара Харчилава вже кілька років захищає озеро Качине в Києві на Позняках, яке хочуть знищити забудовники. Її декілька разів били та труїли газом найняті “тітушки”, невідомі надсилали анонімні погрози, врешті юристи подали проти неї та трьох її соратників судовий позов на декілька сотень тисяч гривень.

«Я вважаю, що це тиск на мене, щоб залякати також і інших людей, щоб вони припинили боротися із незаконними забудовами, – каже Тамара. – Поліція не захищала нас, і правозахисники навіть подали позов по факту її бездіяльності. Мене дуже непокоїть, що останнім часом кількість нападів на активістів збільшилася, але я не боюсь цього. Якщо ми не покажемо системі, що громадянське суспільство сильне і сміливе, то ми просто доживемося до поліцейської держави».

Відео підготував Олег Шинкаренко

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Обговорення рекомендацій щодо дій правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ

15 травня 2019 року, в офісі Української Гельсінської спілки з прав людини відбулося обговорення рекомендацій...

17 Травня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: