Публікація

Відео. Правозахисники розповіли про загрози обрання представника РФ Президентом Інтерполу

20 листопада 2018 року у «Главкомі» відбулась прес-конференція УГСПЛ «Загрози правам людини у випадку обрання представника Росії Президентом Інтерполу»

Завтра, 21 листопада, на 87-ій сесії Генасамблеї Інтерполу буде обраний новий Президент Інтерполу. За повідомленням поважних ЗМІ, найбільші шанси на цю посаду має представник Російської Федерації, генерал-майор поліції, віце-президент Інтерполу Олександр Прокопчук.

На прес-конференції виступили виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, голова правління Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук, керівник програм Харківської правозахисної групи Борис Захаров, а також речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

Учасники прес-конференції розповіли про загрози правам та основним свободам людини у випадку обрання генерал-майора поліції РФ Олександра Прокопчука Президентом Інтерполу. Текст заяви громадських організацій з приводу можливого обрання представника Росії Президентом Інтерполу доступний за посиланням.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: