Публікація

Відео. Максим Корнієнко на захист громадських активістів

УГСПЛ є учасником Коаліції на захист громадських активістів. Ми  пропонуємо серію відеороликів на підтримку на підтримку активістів і для припинення насильства проти них.

Правозахисник Максим Корнієнко ніколи не зупиняється перед несправедливістю та порушенням закону. Одного разу, коли він знімав відео в суді, суддя наказала поліції затримати його та присудила йому п’ятнадцять діб арешту. Наразі ця суддя відсторонена від роботи, але загрози його діяльності не зменшились.

«Це був виклик не лише мені, але й всім правозахисникам України, – каже він. – Підтримати мене на суд прийшло біля сотні осіб. Мене лякає, що злочини проти громадських активістів розслідуються неефективно. Я ніколи не покину правозахисну діяльність, бо кожна людина, права якої я захистив, для мене є важливою. І це мене радує».

Відео підготував Олег Шинкаренко

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: