Публікація

Відбувся п’ятий очний семінар у рамках навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів»

З 30 березня по 1 квітня відбувся п’ятий очний семінар у рамках навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів»

У семінарі взяли участь 26 адвокатів та суддів зі всієї України, що є учасниками навчального курсу, який впроваджується Українською гельсінською спілкою з прав людини.

Ціллю семінару було ознайомитися з практичними аспектами застосування знань, отриманих під час заочного навчання з теми Право на безперешкодне користування майном (стаття 1 протоколу першого ЄКПЛ).

1
Учасники семінару під час роботи

Під час семінару було розглянуто окремі аспекти Права на безперешкодне користування майном; відбулася презентація окремих стандартів прав людини, окрема сесія, присвячена міжнародному гуманітарному праву та його практичному застосуванню в контексті ситуацій на сході України та в Криму, а також веденню справ у Європейському суді з прав людини з боку держави. Також була приділена увага обговоренню фінального завдання та результатів його виконання.

2

Окрім того були визначені проблемні моменти, з якими зіштовхуються учасники під час роботи на курсі; закріплено отриманні знання через проведення дискусій і виконання практичних завдань.

Окремо була приділена увага роботі з кейсами, який стосувалися зони конфлікту та окупованих територій України. Також було дано зворотній зв’язок від експертів курсу щодо виконання завдань на онлайн-модулі, проведена робота з найбільш поширеними недоліками.

3
Спільне фото учасників семінару

Проведений очний семінар є частиною навчального курсу «Стандарти прав людини в практиці адвокатів та суддів», що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав  людини. Загальною метою курсу є сприяння дотриманню та захисту прав і свобод людини в Україні, імплементації міжнародних стандартів прав людини в національну правову систему через посилення професійного потенціалу практикуючих судових юристів.

Цей захід став можливим завдяки проекту «Права людини в дії», який впроваджує Українська Гельсінська спілка з прав людини завдяки щедрій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Починаючи з 1992 р., Агентство США з міжнародного розвитку надало Україні технічну та гуманітарну допомогу на суму 1,8 мільярда доларів.

Детальнішу інформацію про програми USAID в Україні можна отримати на офіційному веб-сайті USAID http://ukraine.usaid.gov та сторінці у Facebook https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

​​​​​​​Узагальнення подій, які були задокументовані Харківською правозахисною групою у Харкові та Харківській області протягом перших 120 днів повномасштабної російсько-української війни (24 лютого – 23 червня 2022 року)

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених...

29 Червня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: