Публікація

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушення прав людей що живуть з ВІЛ\СНІД, уразливих до зараження ВІЛ та хворих на туберкульоз» з серії трьох тренінгів, які загалом охоплювали представників Національної поліції, різноманітних НДО та юристів мережі Безкоштовної Правової Допомоги (БПД) заходу, центру та сходу України.

Цей захід був останнім з серії 2-денних міжгалузевих тренінгів для сервісних організацій та НУО, які представляють інтереси уразливих груп, а також для представників державних органів влади, поліції та системи БПД. За задумом проекту навчання проводилися у трьох регіонах, які умовно охоплюють схід, захід і центр України. Першій тренінг з серії відбувся 16-17 травня 2019 у Львові. Другій відбувся 30-31 травня 2019 року у Києві.

Вже за традицією окрім лекційної складової на тренінгу також відбулися практичні зайняття:

  1. Робота у групах з судовими кейсами;
  2. Розробка місцевого механізму міжвідомчої взаємодії суб’єктів надання медичних, соціальних та правових послуг груп ризику;
  3. Засвоєння алгоритмів дій як надавати соціальні / медичні / правові послуги без дискримінації.
Наталя Козаренко (УГСПЛ)

Наталя Козаренко, координатор Мережи громадських приймалень УГСПЛ та організатор серії заходів:

«На мою думку цей фінальний захід був найбільш успішним. Досить складна юридична інформація по тематиці ЛЖВ сприймалося цього разу набагато легше тому, що аудиторія цього разу била найбільш різноманітною – окрім представників Нац поліції та системи БПД, було багато представників різноманітних за профілем НДО. Тому усім присутнім було дуже цікаво організовувати механізми взаємодії прі розробці реальних судових кейсів».

Тренінг відбувся в рамках проекту «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації  проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Андрій Кравчук (ГО «Наш світ»): «Досвід країн з подібною до України суспільно-політичною ситуацією показує, що суспільство готове не тільки до дискусії, але й до запровадження РЦП»

Чергове інтерв’ю від УГСПЛ з обговорення проблематики законодавчого прийняття Реєстрації Цивільного Партнерства (РЦП) в Україні....

27 Листопада 2020

За запитом адвоката УГСПЛ проведено моніторинг дотримання прав хворих з опіоїдною залежністю, які є учасниками програми ЗПТ, у Миколаївській області

Робота адвоката громадської приймальні УГСПЛ в місті Миколаєві Ігора Скалька по захисту наркозалежного клієнта призвела...

25 Листопада 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: