Публікація

Відбувся другий тренінг від УГСПЛ щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів (фотозвіт)

17-18 лютого, 2020 року в Освітньому Домі прав людини в Чернігові відбувся другий тренінг щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів.

У заході взяли участь 15 адвокатів та правозахисників з м. Київ, м. Харків, м. Одеса, м. Ужгород, м. Кропивницький, м. Хмельницький, м. Полтава, м. Бориспіль, м. Краматорськ, м. Бровари, м. Тячів, смт. Станиця Луганська.

Головна мета тренінгу: поглиблення знань учасників щодо практики юридичного захисту постраждалих від злочинів на ґрунті ненависті.

 

 

 

Навчальний модуль щодо захисту прав представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів був проведений за сприяння Freedom House в Україні.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Судді та адвокати отримали сертифікати від УГСПЛ про підвищення знань щодо ефективного притягнення за злочини, скоєнні під час збройного конфлікту

Підвищення професійного потенціалу суддів та адвокатів із застосування норм міжнародного гуманітарного права в національній судовій...

26 Липня 2021

Обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до миру – дороговкази для України»

Запрошуємо на онлайн — обговорення результатів конкурсу студентських есе «Перехідне правосуддя: механізми переходу від війни до...

23 Липня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: