Публікація

Відбулося перше експертне обговорення шляхів декриміналізації секс-роботи в Україні

Сьогодні, 12 грудня 2018 року в Міністерстві охорони здоров’я України за участі УГСПЛ відбулося перше експертне обговорення шляхів декриміналізації секс-роботи в Україні.

БО Легалайф-Україна та Мережа ЛЖВ «100% життя» запросили представників різних зацікавлених сторін – державних закладів, поліції, національних громадських організацій та міжнародних мереж секс-працівників – для обговорення назрілої необхідності декриміналізації секс-роботи в Україні.

Метою було, щоб присутні – люди з різними переконаннями, протилежними ставленням і розумінням секс-роботи – висловили кожен свою точку зору, вислухали один одного і домовилися про продовження діалогу в цьому напрямку. Тим більше, що у України є міжнародні зобов’язання щодо покращення ситуації з дотриманням прав людини, згідно з якими і повинна пройти декриміналізація секс-роботи.

Перед обговоренням проблеми, керівниця БО Легалайф-Україна Наталія Ісаєва розповіла про секс-роботу в Україні і представила результати досліджень, які свідчать про негативний вплив існуючого законодавства на рівень насильства та порушень прав людини щодо секс-працівників.

Богларка Федорко, представниця Міжнародного комітету з прав секс-працівників в Європі ICRSE і Стаса Плекас з міжнародної мережі секс-працівників SWAN – Sex Workers ‘Rights Advocacy Network поділилися досвідом різних країн, позитивними і негативними наслідками різних моделей регулювання секс-праці.

Результатами цієї зустрічі стане створення робочих груп із просування змін в законах і правозастосовчої практики.

Організатори круглого столу дякують за активну підтримку Олені Семьоркіній і Українській Гельсінській спілкці з прав людини, Юлії Донцовій, Amnesty International Ukraine, партнерським організаціям та всім учасникам круглого столу за готовність до діалогу і взаємодії.

Джерело БО Легалайф-Україна

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Складний, але продуктивний діалог: фахівці КМДА, Національної поліції та районних держадміністрацій обговорюють стихійні ромські поселення

16 вересня 2019 року розпочався перший день тренінгу “Взаємодія органів місцевого самоврядування та Національної поліції...

17 Вересня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: