Публікація

Вектор нової поліції: сервісна служба чи каральний орган?

Минулої середи, 2 листопада, у книжковій кав’ярні Хармс відбулася чергова зустріч Правозахисного клубу, який організовує платформа Правозахисний порядок денний.

dsc_3146

Цього разу обговорювали одну з найбільш гострих тем українського суспільства – концепцію реформи Національної поліції України. Питання дискусії стояло щодо її вектору – чи остаточно, як зауважували експерти та учасники зустрічі, вона перетвориться на каральний орган або ж намагатиметься явити собою сервісну службу?

dsc_3151

Керівник аналітичного напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Мартиненко провів для учасників екскурс в історію реформування поліції у Великобританії та США, а також розповів про хорватський досвід у рамках концепції правосуддя перехідного періоду.

dsc_3242

dsc_3266

dsc_3224

dsc_3237

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Юристка і дослідниця Катерина Шуневич: “Важливо, аби законодавчі норми із забезпечення рівності ефективно застосовувалися”

До Вашої уваги Інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну». Учасницею чергової...

16 Жовтня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: