Вебінар «Згуртованість класу: як об’єднувати дітей в сучасних умовах»
На запит учасників вебінару «Соціальні зв’язки підлітка: як відновити коло спілкування під час війни» Українська Гельсінська спілка з прав людини продовжує знайомити педагогічних працівників з темою суспільних відносин дітей.
Як зробити класний колектив відкритим і дружнім середовищем, де різноманітність поважається, а співпраця та толерантність цінуються? Це питання хвилює багатьох вчителів.
Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує всіх, кому небайдужа ця тема, на вебінар «Згуртованість класу: як об’єднувати дітей в сучасних умовах».
Згуртованість – важлива риса класів, у яких діти краще навчаються, більше спілкуються та отримують задоволення від взаємодії. Згуртувати клас – непроста задача. А через повномасштабне вторгнення у багатьох класах змінився склад учнів та сама структура класу. Часто це має негативний вплив на згуртованість. Але в умовах загрози солідарність може допомогти згуртувати клас.
Під час вебінару обговоримо наступні питання:
- Що ж таке згуртованість класу?
- Від чого залежить згуртованість і які шляхи її формування існують?
- Як проявляють себе згуртовані класи?
- Як у сучасних умовах об’єднувати дітей?
- Як згуртованість допомагає досягати успіху?
Захід буде практичним — спільно зі спікером обговоримо, що таке групова згуртованість і як педагог може допомогти дітям згуртуватись, обміняємося досвідом та поділимося своїми спостереженнями.
Вебінар буде корисним для педагогів, директорів шкіл, батьків, соціальних працівників, представників громадських організацій, студентів педагогічних університетів та всіх, хто цікавиться цією темою.
Коли: 27 червня з 16:00 до 17:30 год.
Де: платформа ZOOM
Спікер вебінару: Мирослав Грінберг, педагог, співзасновник та голова Правління ГО «Київський освітній центр «Простір толерантності», тренер низки підліткових освітніх проектів, експерт УГСПЛ.
Щоб взяти участь, реєструйтесь у формі нижче або за посиланням: https://forms.gle/GrsnyrECh6E5Ld869
У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]
Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:
Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube
Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.