Вебінар «Ведення бізнесу на окупованій території та передання матеріальних ресурсів (ч. 4 ст. 111-1 КК): аспект колаборації» - Українська Гельсінська спілка з прав людини
Повернутись назад

Вебінар «Ведення бізнесу на окупованій території та передання матеріальних ресурсів (ч. 4 ст. 111-1 КК): аспект колаборації»

Анонс

Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочинає серію вебінарів, під час яких експерти розкриватимуть питання, пов’язані з темою колабораційної діяльності.

Вебінари не лише розширюватимуть знання щодо актуальних правових проблем, але й дозволять дізнатися про можливі шляхи подолання викликів, які постали перед українським суспільством у правовій сфері внаслідок війни. Частина експертів — випускники освітніх програм УГСПЛ.

Перелік усіх вебінарів за посиланням. Щоб не пропустити анонси нових заходів — підписуйтесь на наш телеграм канал, де ми анонсуємо навчальні події

Життя в умовах окупації продовжується, і суб’єкти підприємництва відіграють важливу роль у забезпеченні людей різними благами. Водночас, Кримінальним кодексом України запроваджено кримінальну відповідальність за ведення господарської діяльності у взаємодії з незаконними органами на окупованій території.

На цьому стику соціального і юридичного аспекту пропонується теоретичний аналіз такого складу кримінального правопорушення у зіставлення з наявною судовою практикою. Окреслимо проблеми розмежування з іншими злочинами (ст. 111, 111-2 КК), а також поговоримо про переваги, недоліки та перспективи кримінальної відповідальності.

Експерт: Євген Діденко, суддя Оболонського районного суду м. Києва, доктор філософії у сфері права.

Коли: 31 березня, 11:00 – 13:00

Де: на платформі Zoom, посилання надішлемо зареєстрованим учасникам напередодні вебінару

Зареєструватися для участі можна у формі нижче або за посиланням.

Захід впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine  USAID Україна «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.