Вебінар "Чи потрібен Україні змішаний суд як механізм притягнення до кримінальної відповідальності за воєнні та інші тяжкі злочини?" - Українська Гельсінська спілка з прав людини
Повернутись назад

Вебінар “Чи потрібен Україні змішаний суд як механізм притягнення до кримінальної відповідальності за воєнні та інші тяжкі злочини?”

Анонс

09 квітня з 12.00 до 13.00 на офіційній сторінці УГСПЛ у facebook відбудеться вебінар “Змішаний суд як механізм притягнення до кримінальної відповідальності за воєнні та інші тяжкі злочини”.

Сьогодні Україна потребує створення умов для переходу від війни до сталого миру та відновлення справедливості відносно постраждалих від збройного конфлікту з Росією.

У зв’язку із чим постає ключове питання — притягнення до відповідальності осіб, винних в порушенні прав постраждалих осіб. Наврядчи це питання можно успішно вирішити в умовах існуючою судової системи та ще за такого низького рівня довіри до неї з боку українського суспільства. То як тоді вирішити одну з найболючіших тем для сучасної України?

Альтернативою можуть стати нові судові механізми, які передбачали б участь у відправленні правосуддя високопорядних, професійних, знаних та шанованих правників-іноземців. Для чого необхідно створити змішані суди, які діяли б у складі одночасно українських та іноземних суддів.

Про переваги такого механізму та досвід країн, які його впроваджували, Ви дізнаєтесь під час онлайн-вебінару. Буде здійснюватись пряма трансляція з можливістю поділитися своїми думками та задати питання у коментарях.

Спікер: адвокат, експерт Регіонального центру прав людини Мартиновський Роман .

📌 Участь безкоштовна.

Просимо попередньо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/RUFaEdPBDJthx1Nk7  до  8 квітня 2020 року (включно).

Організатор: Українська Гельсінська спілка з прав людини  у партнерстві з Представництвом Президента в Автономній Республіці Крим

Коли:  9 квітня  з 12:00 до 13:00

Де: Фейсбук. Сторінка Української Гельсінської спілки з прав людини https://www.facebook.com/Ugspl

Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.