Публікація

Вчителів-переселенців номінують на Global Teacher Prize Ukraine

Переможець отримає звання найкращого вчителя України, приз у розмірі 250 000 гривень, участь у Global Education and Skills Forum в Дубаї та рік безкоштовного навчання від ГО «Освіторія»

ANI_1224

Ви знайомі з учителями-переселенцями? Людьми, що були змушені покинути рідні домівки через війну, проте, залишаючись вірними собі, вони продовжують навчати молоді покоління. Вчителів, що працюють у прифронтовій зоні, і тих, що змінили місце проживання і почали життя спочатку. ГО «Освіторія» шукає саме таких. Подякуйте їм за працю та номінуйте на Global Teacher Prize Ukraine – найпрестижнішу національну премію для вчителів-новаторів!

Історію вчителя можна розповісти на сайті https://globalteacherprize.org.ua до 15 липня. Нехай про нього чи неї знає вся Україна!

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Дослідження УГСПЛ: «Дії правоохоронних органів у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів під час публічних заходів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті за ознакою СОҐІ. (Рекомендації)

Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання...

31 Липня 2019

Відбувся фінальний захід УГСПЛ з серії тренінгів щодо посилення міжвідомчого реагування у сфері виявлення та попередження порушень прав людей що живуть з ВІЛ (фото)

26-27 червня 2019 року у Дніпрі відбувся фінальний тренінг УГСПЛ «Посилення міжвідомчого реагування у сфері...

02 Липня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: