Публікація

В Ужгороді відкрилась громадська приймальня УГСПЛ

Нещодавно відкрита громадська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини в Ужгороді, продовжує свою роботу. Вона стала частиною мережі приймалень УГСПЛ, які надають безоплатну правову допомогу. На сьогоднішній день в Україні діє 29 приймалень у 24-х областях. Їх робота здійснюється за фінансової підтримки Уряду Швеції, через Шведське агентство міжнародного розвитку (SIDA) та Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD) в рамках програми «Права людини понад усе» (Human Rights First).

Приймальня, яка відкрилася в нашому місті є унікальною тому, що окрім надання безкоштовної правової допомоги, ми організовуємо інформаційно-просвітницькі заходи та кампанії спрямовані на надання звичайним громадянам базових необхідних знань  в сфері прав людини. Тож ми відкриті до співпраці і закликаємо громадські організації та активістів, освітян, бібліотекарів, органи місцевого самоврядування, журналістів долучатися до проведення спільних заходів”

Борис Кондратюк, координатор ГП УГСПЛ в місті Ужгород

 

Наразі, заплановано ряд інфомаційно-просвітницьких заходів, із залученням учнівського та студентського самоврядування.

УГСПЛ має велику методологічну базу та напрацювання  в різних сферах щодо розбудови громадянського суспільства. Тож, співпраця з освітніми закладами, вишами  та бібліотеками в проведені інформаційних кампаній є пріоритетною.

У рамках програми Української Гельсінської спілки з прав людини діє Центр стратегічних справ.  Якщо проблема набуває системності (за кількістю справ), то таку справу можуть порушувати не лише на локальному рівні, але й на національному. У разі ж, якщо всі національні важелі впливу вичерпані, справа  потрапляє на розгляд до Європейського суду з прав людини.

За словами Максима Щербатюка, програмного директора, жодна інша організація в Україні не має більшого досвіду, ніж УГСПЛ у роботі з Європейським судом.  Спілка також здійснює моніторинг дотримання прав людини, який дає можливість спостерігати зміни в реформах, або проблеми в тій чи іншій сфері — своєрідну базу найбільш брутальних порушень.

Ще одним з напрямків роботи приймальні є документування злочинів серед категорій населення, які стали свідками порушень прав людини в окупованому Криму чи зоні проведення АТО. Одне з питань, яке піднімається УГСПЛ — це окупація АР Крим щодо порушення норм міжнародного гуманітарного права.

УГСПЛ має можливість проводити виїзні засідання для надання безоплатної правової допомоги. Вже найближчим часом планується провести зустрічі у містах Хуст і Перечин.

Щоб потрапити на консультацію до юриста, треба обов’язково записатись за телефоном — 066 585 14 75.

 

Графік прийому: понеділок – п’ятниця, з 10:00 до 19:00.

Електрона адреса: dopomohauzh@gmail.com

Адреса громадської приймальні УГСПЛ  в Ужгород: площа Кирила і Мефодія 1, кабінет 52 (5 поверх ).

Звернутися можна також,  зареєструвавши своє повідомлення  за  інтернет-адресою або ж заповнивши google-форму.

 

53c93f24-51af-4f89-ac50-c9e1c95d61b5

 

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

В Краматорську відбулося обговорення Рекомендацій УГСПЛ з поліпшення доступу мешканців громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та ВПО до соціальних допомог та послуг

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру відбулася презентація аналітичного огляду УГСПЛ...

03 Грудня 2019

Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх)...

27 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: