Публікація

В Ужгороді обговорювали стратегію розвитку міста (презентація від УГСПЛ)

31 серпня у приміщені клубу Закарпатського обласного краєзнавчого музею імені Тиводора Легоцького відбулося обговорення напрацювань стратегії розвитку «Ужгород – місто без кордонів». Організатори заходу – громадська приймальня Української Гельсінської Спілки з прав людини в місті Ужгород, ГО «Закарпатська громада», ГО «Словацько-Український Центр Партнерства» та  Клуб молодих реформаторів Ужгорода.

Розробка стратегії розвитку міста Ужгород відбувається за підтримки «Міжнародного інституту менеджменту», PPV Knowledge Networks та програми «Школа Мерів».

фото 1 (1)

В обговорені взяли участь громадські активісти, представники міської ради, підприємці та інші містяни. Слід відзначити, що одна із цілей проекту стратегії охоплює просвітницькі заходи, неформальну освіту, в тому числі в сфері прав людини.

Презентація від УГСПЛ

Мережа громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини здійснює свою діяльність за фінансової підтримки Уряду Канади через Департамент закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD), програма «Права людини понад усе» (Human Rights First).

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: