Публікація

В УГСПЛ відбулись лекції про протидію гендерно-обумовленому насильству та захист дітей від сексуальної експлуатації

Експерт аналітичного напрямку УГСПЛ Алла Блага провела лекції для студентів Інституту міжнародних відносин у рамках курсу «Правозахисний практикум»

IMG_20180329_121709

Які соціальні і які біологічні якості притаманні людині та як це пов’язано із використанням англійських термінів “sex” та “gender”? Як стереотипи можуть призвести до дискримінації? Що таке ґендерно-зумовлене насильство та які існують його види? Які міжнародні та європейські акти визначають основні напрямки і стандарти протидії ґендерно-зумовленому насильству та захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства? Які новели у вітчизняному законодавстві покликані створити й впровадити дієві механізми запобігання і протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства?

IMG_20180329_121643

Відповіді на ці та інші питання 29 березня 2018 року шукали студенти магістратури Інституту міжнародних відносин разом з експертом аналітичного напрямку УГСПЛ доктором юридичних наук, доцентом Аллою Благою під час занять в межах пілотного курсу «Правозахисний практикум».

Більш детально своїми міркуваннями та баченням ситуації студенти поділяться у наступній публікації по темі.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Аналітичний висновок щодо вирішення проблем, пов’язаних з розслідуванням/розглядом кримінальних справ, якщо матеріали їх знищені або залишилися на ТОТ

Сучасні правове поле та судова практика України перебувають під значним впливом збройної агресії РФ. Правозахисні...

16 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: