Публікація

В справі Шабельника Верховний суд взяв тайм-аут. Погана прикмета

Верховний суд України виправляти свої помилки не поспішає. Зокрема, перегляд справи Шабельника, який мав відбутися сьогодні о 10 год. з незрозумілих причин не відбувся.

Українські судді просто не захотіли переглядати справу. І про своє небажання поставили до відома всі зацікавлені сторони в день, коли мав відбутися перегляд. Звісно, не пояснивши причин.

Нагадаємо, що так Верховний суд вчиняє не вперше. Зокрема у справі Яременка, судді ВСУ, зваживши на кількість ЗМІ, які з’явилися на процес, теж вирішили справу не розглядати. А коли наважились, то проігнорували рішення Європейського Суду з прав людини і цим виявили кричущу неповагу до правосуддя.

Нагадаємо, що попередньо Верховний суд України проігнорував рішення Європейського Суду з прав людини в справах Яременка, Луценка, Вергельського. Він був відзначений правозахисниками Української Гельсінської спілки з прав людини Антипремією «Золотий будяк», як найбільший порушник прав людини в Україні.

 В грудні минулого року, з цього ж приводу, Верховний суд України відвідали чорти, які подарували суддям ВСУ Європейську конвенцію з прав людини . Мабуть, до Конвенції у суддів, через велику завантаженість, руки ще не дійшли.

 

Карикатура Сергія Рябоконя

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: