Публікація

В Киргизії адвокатів хотіли покарати за відвід судді

Керівник приймальні  Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Левицький став на захист киргизьких колег.

В складі групи Міжнародної комісії юристів* він взяв участь в спостережній місії, метою якої був нагляд за судовим оскарженням окремої ухвали місцевого суду про притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності. Фактично їх звинуватили в тому, що вони занадто ревно захищали клієнта – малолітню жертву сексуального насильства, що мало місце в релігійному навчальному закладі.

Результатом місії стало рішення апеляційного суду Ошського регіону Киргизії, яким було припинено дисциплінарне провадження щодо адвокатів.

*Міжнародна комісія юристів ( МКЮ ) – недержавна організація, що працює у сфері міжнародного права прав людини і міжнародних стандартів системи правосуддя . Комісія є постійно діючою групою з 60 видних юристів (суддів та адвокатів) з різних країн, у тому числі, представників вищого ешелону судової влади в Австралії, Канаді, Південній Африці, Німеччині, Малаві, Ботсвані, Аргентині, Колумбії, Сербії, Тунісі, та інших країнах світу .

Комісія має національні секції та філії в більш ніж 80 країнах. Враховуючи правову спрямованість комісії , членами її підрозділів , в основному , є ті , хто має відношення до даної професії: юристи, судді, науковці, що спеціалізуються в області національного та міжнародного права.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Аналітичний висновок щодо вирішення проблем, пов’язаних з розслідуванням/розглядом кримінальних справ, якщо матеріали їх знищені або залишилися на ТОТ

Сучасні правове поле та судова практика України перебувають під значним впливом збройної агресії РФ. Правозахисні...

16 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: