Публікація

В Харкові невідомі в чорному з увімкненими бензопилами напали на захисників дерев. Міліція мовчки спостерігала

Після подій, що трапились цього ранку в харківському парку в лікарню потрапили троє осіб. Чотирьох затримала міліція. Та учасники подій стверджують, що все могло скінчитися ще гірше. Адже на них йшли з увімкненими бензопилами. Дерева, на яких сиділи активісти, пиляли не зважаючи на те, що люди могли загинути. Міліція ж спокійно спостерігала як розправляються з учасниками акції. Зрештою активістам довелось відступити. Адже захищати вже не було чого.

Захисники дерев згорнули намети, ліквідували табір, прибрали сміття – адже всі дерева, намічені до вирубки вже  вирубані.

Спроба пікету під Харківською обласною адміністрацією жодних результатів не дала. До мітингуючих ніхто не вийшов. Натомість одного з активістів спробували затягти в міліцейську машину, коли він відійшов від своїх.

Харків’яни сподіваються, що їх зусилля не були марними. Винні за незаконну вирубку дерев мають понести відповідальність. А це стане можливо лише за підтримки громадськості.

Наразі Харківська правозахисна група надає правову допомогу всім потерпілим і затриманим, готує позов до суду у зв’язку з незаконними діями міської влади.

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Домашнє насильство, втрата роботи та неможливість повернутися додому. УГСПЛ рекомендує ВПО долати стрес від війни з допомогою психолога

Правозахисники УГСПЛ занепокоєні погіршенням психологічного здоров’я  переселенців та біженців. Психологи кажуть, що рівень стреса, який...

08 Серпня 2022

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: