Публікація

Українських військових, справа яких знаходиться на пріоритетному розгляді в Європейському Суді, відпустили з полону

Військових, які знаходились в полоні і щодо яких була подана заява в Європейський суд з прав людини відпустили. Про це сьогодні стало відомо Українській Гельсінській спілці з прав людини (УГСПЛ).

Нагадаємо, в заяві йшлося, що вся відповідальність за життя та здоров’я полонених лягає на плечі Росії, як країни, яка контролює терористів.

В заяві правозахисники просили Суд вжити термінові заходи та зобов’язати РФ негайно випустити з полону українських військових.

Як відзначає директор зі стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини Михайло Тарахкало: «Спостерігається певна тенденція – військових, щодо яких подані заяви до Європейського Суду, терористи відпускають. Можливо це співпадіння, та не виключено, що таку вказівку терористам дає Росія після отримання повідомлення з Євросуду».

Справа підтримана Фондом стратегічних справ УГСПЛ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію щодо питання дострокового звільнення від довічного позбавлення волі

11 січня 2019 року УГСПЛ надіслала до Конституційного Суду України правову позицію (amicus curiae) щодо питання відповідності механізму...

17 Січня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: