Публікація

Українські правозахисники підготували доповідь до CERD щодо расової дискримінації в Криму

Доповідь до Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації є альтернативною щодо доповіді Російської Федерації, представленої в травні.

У травні 2016 року для громадськості стала доступною доповідь Російської Федерації щодо виконання вимог Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації. У зазначеній доповіді проходить й тема окупованого Криму: «11. После воссоединения Республики Крым и Российской Федерации был предпринят ряд шагов, направленных на решение большого количества межэтнических и межконфессиональных проблем, накопленных в период нахождения Республики Крым в составе Украины».

Враховуючи подібні, вкрай неоднозначні твердження, українські правозахисники підготували Альтернативну доповідь до Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації (CERD), в якому виклали власне бачення поточної ситуації в Криму. Користуючись нагодою, УГСПЛ висловлює щиру подяку експертам Кримської правозахисної групи, чия наполеглива праця зробила можливою підготовку зазначеної доповіді.

Нагадаємо, що дещо раніше – у березні 2015 року – до комітетів ООН також подавалася спільна доповідь щодо порушень прав людини в окупованій АР Крим, підготовлена українськими НУО (Кримська правозахисна група, Центр Громадянських Свобод, Центр інформації з прав людини, Регіональний центр прав людини, УГСПЛ та інші).

Ознаймотись з доповіддю російською можна ТУТ, англійською – ТУТ.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

В Краматорську відбулося обговорення Рекомендацій УГСПЛ з поліпшення доступу мешканців громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та ВПО до соціальних допомог та послуг

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру відбулася презентація аналітичного огляду УГСПЛ...

03 Грудня 2019

Презентація аналітичного огляду УГСПЛ “Надання соціальних послуг мешканцям громад, що постраждали внаслідок збройного конфлікту та внутрішньо переміщеним особам”

29 листопада 2019 року, в Краматорську, у приміщенні Антикризового центру (вул. Марата, 1, 1-й поверх)...

27 Листопада 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: