Публікація

Українська Гельсінська спілка з прав людини надіслала звернення щодо державної політики в галузі прав людини Президенту та Прем’єру. Чекаємо на відповідь!

Сьогодні Українська Гельсінська спілка з прав людини надіслала відкрите звернення щодо державної політики в галузі прав людини. Підписи під цим звернення збиралися на сайті www.helsinki.org.ua з 26 по 30 березня 2010 року. За цей час було зібрано 250 підписів на підтримку звернення. УГСПЛ дякує всім, хто залишається небайдужим до ситуації з правами людини в країні!

Уже під час збору підписів, 29 березня, стало відомо з повідомлення Прес-служби Президента України про рекомендацію Президента України Міністру МВС переглянуте рішення про скорочення частини апарату, що займається правами людини.

Не зважаючи на це, вже наступного дня відбулося фактичне звільнення ще двох помічників міністра з моніторингу прав людини у областях і жодних рішень щодо збереження системи моніторингу порушень прав людини в системі міліції не має до сьогодні.

Як тільки відповідь на звернення надійде до офісу УГСПЛ, вона буде опублікована на нашому сайті.

Стежимо за подіями разом!

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Фото_Одеса_3

Представник УГСПЛ довів до відома одеських слідчих інформацію про нерозслідувані злочини на ґрунті ненависті проти представників ЛГБТ-спільноти

8 грудня в Одесі відбулась Регіональна зустріч зі зміцнення діалогу між громадянським суспільством, органами місцевого...

15 Грудня 2017

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування