Публікація

УГСПЛ взяла участь у зустрічі з делегацією Міжнародного кримінального суду

20 червня 2018 року у Києві відбулась зустріч неурядових організацій з представниками Відділу аналізу ситуації Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду, які проводять попереднє вивчення ситуації в Україні.

Українську Гельсінську спілку з прав людини на зустрічі  представляли юристки Віталія Лебідь та Дар’я Свиридова.

Громадські організації представили оновлену інформацію щодо злочинів проти людяності та воєнних злочинів на сході України, в Криму та на Майдані під час Революції Гідності.

Представниці УГСПЛ презентували нові напрацювання щодо збору доказів вчинення злочинів, які підпадають під юрисдикцію МКС.

Наразі в офісі прокурора МКС відбувається попереднє вивчення ситуації в Україні та аналізуються докази. Делегати МКС наголосили на важливості комунікації з неурядовими організаціями з метою отримання інформації щодо порушень в результаті збройного конфлікту.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Складний, але продуктивний діалог: фахівці КМДА, Національної поліції та районних держадміністрацій обговорюють стихійні ромські поселення

16 вересня 2019 року розпочався перший день тренінгу “Взаємодія органів місцевого самоврядування та Національної поліції...

17 Вересня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: