Публікація

УГСПЛ взяла участь у Міжнародній конференції щодо захисту цивільних під час збройного конфлікту

Конференція «Захист цивільного населення під час збройного конфлікту» відбулась у Києві 10 та 11 квітня 2018 року

Конференція 10-11.04.18-УГСПЛ

Проблеми надання допомоги мирному населенню стали основною темою ІІІ Міжнародної конференції з питань цивільно-військового співробітництва «Захист цивільного населення під час збройного конфлікту». Представники Української Гельсінської спілки з прав людини взяли участь в обговоренні питань, пов’язаних з поточною ситуацією в ОРДЛО, та роллю громадського сектору у налагодженні пост-конфліктного життя місцевих громад.

Спільно з колегами з ГО «Право на захист», у рамках панельної дискусії, ми окреслили проблеми фіксації збитків, завданих нерухомості в зоні конфлікту, а також механізмам взаємодії неурядових організацій та військово-цивільних адміністрацій у процесі відшкодування завданої шкоди.

Конференція 10-11.04.18

Окрему увагу учасники дискусії приділили відсутності методики об’єктивної оцінки фізичної шкоди, отриманої жертвами конфлікту, а також розробки довгострокових планів взаємодії органів влади з інститутами громадянського суспільства. Основними напрямками взаємодії може стати надання безоплатної правової допомоги мирному населенню, розробка нормативної бази та законопроектів; документування фактів грубих порушень прав людини під час збройного конфлікту.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Вебінар «Актуальні теми новітньої історії України: як викладати окремі питання щодо збройної агресії РФ на Сході України?»

УГСПЛ запрошує викладачів і методистів Інститутів післядипломної педагогічної освіти та методичних кабінетів відділів освіти, вчителів...

04 Червня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: