Публікація

УГСПЛ візьме участь у розробці законопроекту про психіатрію

28 вересня 2018 року у стінах Верховної Ради під головуванням Семена Глузмана та народного депутата Ірини Сисоєнко відбувся круглий стіл, присвячений правам людей, які живуть в психоневрологічних інтернатах

Було вирішено розпочати роботу із вдосконалення законодавства про психіатричну допомогу та положень про цивільну дієздатність в Україні. Зокрема, забезпечити присутність у суді осіб, яких позбавляють або поновлюють у дієздатності, забезпечити їхнє право на звернення та прямий доступ до безоплатної правової допомоги. Юрист УГСПЛ Олена Проценко долучилася до команди спеціалістів, яка працюватиме над законопроектом.

Зліва попереду – Олена Проценко, юрист УГСПЛ

Під час круглого столу був продемонстрований фільм з історіями молодих жінок, які, живучи в інтернаті, не отримали навіть базової шкільної освіти. Таким людям держава на все життя перекреслює шанс мати права та бути повноцінними членами суспільства. Було вирішено об’єднати зусилля Національного превентивногомеханізму та Української Гельсінської спілки з прав людини для поновлення цивільної дієздатності цих осіб.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна» презентували дослідження «Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу» (фото)

23 січня 2020 року в приміщенні в ІА «Главком» відбулася Презентація дослідження УГСПЛ: «Вплив збройного конфлікту...

23 Січня 2020

УГСПЛ запрошує до участі та співпраці в проведенні конференції “Дискримінація вразливих груп населення в Україні: державна політика і громадська думка”

Шановні колеги! Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) планує проведення публічного заходу на тему...

22 Січня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: