Публікація

УГСПЛ візьме участь у розробці законопроекту про психіатрію

28 вересня 2018 року у стінах Верховної Ради під головуванням Семена Глузмана та народного депутата Ірини Сисоєнко відбувся круглий стіл, присвячений правам людей, які живуть в психоневрологічних інтернатах

Було вирішено розпочати роботу із вдосконалення законодавства про психіатричну допомогу та положень про цивільну дієздатність в Україні. Зокрема, забезпечити присутність у суді осіб, яких позбавляють або поновлюють у дієздатності, забезпечити їхнє право на звернення та прямий доступ до безоплатної правової допомоги. Юрист УГСПЛ Олена Проценко долучилася до команди спеціалістів, яка працюватиме над законопроектом.

Зліва попереду – Олена Проценко, юрист УГСПЛ

Під час круглого столу був продемонстрований фільм з історіями молодих жінок, які, живучи в інтернаті, не отримали навіть базової шкільної освіти. Таким людям держава на все життя перекреслює шанс мати права та бути повноцінними членами суспільства. Було вирішено об’єднати зусилля Національного превентивногомеханізму та Української Гельсінської спілки з прав людини для поновлення цивільної дієздатності цих осіб.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Заявление участников CivilM+ в связи с опасной напряженностью между Украиной и Россией, вызванной событиями вблизи Керченского пролива 25 ноября 2018 г.

События 25 ноября 2018, когда российские военные корабли вблизи Керченского пролива подвергли обстрелу три украинских...

11 Грудня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: