Публікація

УГСПЛ розвиває мережу захисту прав людей, що живуть з ВІЛ та хворих на туберкульоз

У Києві відбулась робоча зустріч для представників громадських приймалень УГСПЛ у 10 містах

4 квітня 2018 року представники громадських приймалень Української Гельсінської спілки з прав людини та Мережі ЛЖВ зустрілись у Києві. На зустрічі ми обговорили ключові питання, проблеми та особливості роботи мережі захисту прав людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових вразливих до ВІЛ спільнот та осіб, хворих на туберкульоз.

З лютого УГСПЛ надає безоплатну правову допомогу вищевказаним групам населення. Звернутись за допомогою можна за допомогою контактів, вказаних за посиланням.

1
Максим Щербатюк та Олександр Павліченко (УГСПЛ) та Юлія Гресь (БО “Мережа”)
3
Юлія Гресь (БО “Мережа”), Максим Петров, Павло Шваб та Олена Романова (УГСПЛ)
2
Наталя Козаренко, координатор мережі громадських приймалень УГСПЛ
4
Представники УГСПЛ у регіонах – Анастасія Площинська, Дмитро Науменко та Володимир Виноградов

Робоча зустріч відбулась у рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією»

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Аналіз дискусії «Які перспективи декриміналізації секс-праці, вживання медичної коноплі і ВІЛ-статусу?» яка відбулася у рамках IV Національної правозахисної неКонференції

10 грудня 2019 року у рамках IV Національної правозахисної неКонференції відбулася перша майстерня Української Гельсінської...

11 Грудня 2019

Лада Булах («Слуга Народу»): «Відповідальність людини перед іншою людиною за інфікування будь-якою хворобою повинна існувати, але вона не повинна існувати виключно для інфікування ВІЛ-інфекцією»

До вашої уваги ексклюзивне інтерв’ю УГСПЛ депутатки Верховної Ради України 9-го скликання від партії «Слуга...

11 Грудня 2019

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: