Публікація

УГСПЛ розширює комунікацію з вишами: майже півсотні майбутніх юристів ознайомились з концепцією перехідного правосуддя

Фото: Київський кооперативний інститут бізнесу і права

13 червня 2018 року експерт аналітичного напрямку УГСПЛ, доктор юридичних наук Алла Блага відвідала Київський кооперативний інститут бізнесу і права. Аналітик зустрілась зі студентами 2 курсу – майбутніми правознавцями, та розповіла про основні напрями діяльності Української Гельсінської спілки з прав людини і новітні тенденції у сфері захисту прав людини.

Особливу увагу Алла Блага акцентувала на аналізі проблеми перехідного правосуддя, пов’язаної з перспективами повернення окупованих територій. Зокрема, під час дискусії учасники обговорили важливі для фахівців у галузі права питання щодо процесу притягнення винних у масових порушеннях до відповідальності та їх покарання за вчинені злочини, відшкодування жертвам завданої їм шкоди, встановлення істини; повного розслідування порушень, які мали місце в період конфлікту або мали репресивний характер; інституційних реформ державних органів, суду, органів охорони правопорядку, збройних сил і їх очищення, які мають гарантувати, що такі порушення більше не повторяться.

Серед інших проблем, які зацікавили студентів та були висвітлені під час зустрічі, були також стан і проблеми забезпечення гендерної рівності в Україні, специфіка жіночої злочинності, правозахисна діяльність неурядових організацій.

Ми вдячні за ініціативу проведення цього заходу керівникові навчальної практики, доктору юридичних наук, професору кафедри права Київського кооперативного інституту бізнесу і права Олексію Станіславовичу Проневичу, та за підтримку його проведення ректору ККІБП, доктору економічних наук, професору Тетяні Григорівні Камінській.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Національна правозахисна НеКонференція 2018: висновки та рекомендації майстерні «Чому досі не зупинена епідемія ВІЛ-СНІДу? Все про дискримінацію ЛЖВ»

9  грудня 2018 року у рамках Національної правозахисної НеКонференції 2018 відбулася тематична майстерня на тему...

10 Грудня 2018

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: