Публікація

УГСПЛ розповіла суддям про захист прав людей, що живуть ВІЛ та хворіють на туберкульоз

5 листопада 2018 року у Києві відбулась зустріч за сніданком для суддів на тему «Права людини в контексті ВІЛ та туберкульозу»

ПРООН в Україні організувала зустріч для суддів щодо захисту прав людини в контексті ВІЛ та туберкульозу. ПРООН в Україні сприяє верховенству права та правам людини,  приділяючи особливу увагу вразливим групам населення. Так ПРООН працює над усуненням юридичних перешкод щодо лікування ВІЛ та туберкульозу, а також дискримінації ЛЖВ та дотичних груп.

Основною цільовою аудиторією зустрічі були судді Верховного та Конституційного судів України, а також Апеляційного суду м. Києва та Апеляційного суду Київської області. Серед тем, які були представлені під час сніданку – цілі сталого розвитку з метою розповсюдження ідей, передбачених порядком денним Цілей 2030 року в контексті прав людини та закону; додаток до Рекомендацій “ВІЛ та законодавство” з акцентуванням уваги на правах людей, що живуть з ВІЛ, ключових груп населення, а також хворих на туберкульоз; основні положення національного законодавства, які регулюють питання ВІЛ та туберкульозу в Україні та інші.

Виконавчий директор УГСПЛ Олександр Павліченко
Суддя Верховного суду Аркадій Бущенко, директор ЦСС Михайло Тарахкало та Наталія Козаренко. координатор мережі громадських приймалень УГСПЛ

Українська Гельсінська спілка з прав людини співпрацює зі Всеукраїнською мережею ЛЖВ. Юристи УГСПЛ надають безоплатну правову допомогу людям, що живуть з ВІЛ, хворим на туберкульоз та дотичним вразливим групам. Також Спілка веде і стратегічні справи з цієї тематики. У зустрічі взяли участь виконавчий директор УГСПЛ Олександр Павліченко, директор Центру стратегічних справ Михайло Тарахкало та координатор мережі громадських приймалень Наталія Козаренко. Серед тем, які підняли експерти на зустрічі – справи, пов’язані із публічним розголошенням ВІЛ-статусу під час судових спорів; дотримання прав людини людей, що живуть з ВІЛ та хворих на туберкульоз – у місцях позбавлення волі та у психоневрологічних установах; законодавчі ініціативи на захист прав людини тощо.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Про кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за відсутності обвинувачених розповів суддя Верховного Суду Микола Мазур.

Темою дев’ятого вебінару з присвячених різним аспектам перехідного правосуддя та міжнародного права стала пробелматика кримінального...

24 Травня 2020

Вебінар “Кримінальне провадження щодо злочинів, пов’язаних із окупацією Криму та конфліктом на Донбасі, за процедурою in absentia: сучасний стан і перспективи вдосконалення”

«Суд приходить до висновку про доведеність «поза розумним сумнівом» вини ОСОБА_3 і ОСОБА_4 у вчиненні...

19 Травня 2020

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: