Публікація

УГСПЛ прийняла участь у заході для спільноти організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу

3 квітня 2019 року у Києві відбувся захід для спільноти організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу з метою запровадити комплексний мобільний додаток One Impact, в якому буде інформація для хворих на ТБ, карта закладів, можливість отримати відповідь на запитання щодо соціальної, медичної та правової сфери.

Зараз цей додаток на етапі адаптації до реалій України і скоро буде запущений пілот на прикладі однієї області.

Захід був організований Stop TB Partnership, TBpeople Ukraine, ДУ «Центр громадського здоров’я», “Альянсом громадського здоров’я” разом з DURE Technologies.

Захід мав на меті наступне:

  1. Обговорити концепцію моніторингу, що ґрунтується на участі спільноти та його значення для подолання туберкульозу в Україні.
  2. Визначити, як цифрове рішення (OneImpact – адаптована версія) буде інтегроване та використане місцевими гравцями у сфері протидії ТБ для полегшення моніторингу, що ґрунтується на участі спільноти.

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням

На заході представники УГСПЛ надали інформацію про свою діяльність в проекті «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» і підтвердили готовність співпрацювати, у тому числі, в рамках запуску цього мобільного додатку.

Українська Гельсінська спілка з прав людини виконує проект «Розвиток правової мережі для захисту прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, представників ключових спільнот ЛЖВ та осіб, хворих на туберкульоз» за фінансової підтримки Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках реалізації  проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я», що реалізується за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби з СНІДом, туберкульозом та малярією.

 

 

 

 

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Громадські монітори допомагають розробити важливі програми для громад Донецької та Луганської областей та налагодити діалог громадськості зі владою

У 13 громадах Донецької та Луганської області запрацювали комунікаційні платформи, які об’єднали представників громадських організацій,...

20 Вересня 2021

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: